Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Vahvlilillede meistriklass

Kuigi looduse lummavat õiteilu on raske kopeerida, õpime valmistama vahvlipaberist söödavaid kauneid õisi, mis on trendikas kaunistus tordile või koogile.

Meie meistriklassi koolitusi viivad läbi oma ala tipptegijaid. Tutvustame uusi trende, jagame kogutud teadmisi, uuenduslikke praktikaid enesearenguks ning uuteks väljakutseteks.

Sihtgrupp:
Koolitusele ootame Sind, kui oled kondiiter, kokk või kodune magusameister ning soovid meisterkondiitri juhendamisel osata modelleerida imekauneid vahvlililli.

Koolituse sisu. Praktilisel koolitusel õpid:

  • tundma vahvlipaberit, tema kasutamis- ja kaunistamise võimalusi
  • kasutama vajalikke töövahendeid, lilleteipi ja lilletraati
  • vahvlilillede värvimistehnikaid
  • oskuslikult modelleerima vahvlipaberist lilli- nartsiss, Butterfly Ranunculus, inkaliilia, metsik roos

Siia juurde koolitaja olulised nõuanded ja nipid. Grupp on väike (max 6) ja koolitaja saab tegeleda piisavalt igaühega, et tagada õige tehnika.

Koolitaja:
Gerda Ode Meisterkondiiter
Tartu Rakendusliku Kolledži pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja. Gerda on lõpetanud Tartu Ülikooli kutsepedagoogika eriala ja tal on magistrikraad Eesti Maaülikoolist ökonoomika ja ettevõtluse erialal. Gerda on töötanud ka pagar-kondiitri ettevõtetes ja ta on kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud koolitaja. Aastal 2013 valiti Gerda Tartu linna aasta õpetajaks ja 2018 pälvis ta VOCO Meie Meistri tiitli.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Rakenduslik Kolledži koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Vahvlilillede meistriklass

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.