Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

WordPress: nullist toimiva veebisaidini!

Koolituse eesmärk: anda oskus koodi kirjutamata luua kaasaegne ja toimiv WordPressi veebisait ning seda ka ise hallata. Koolitus on väga praktiline: koolitaja näitab tehnikaid ette, selgitab juurde ning osaleja saab kõike samaaegselt kaasa teha ja ise läbi proovida. Koolituspäev algab n-ö nullist ning koolituspäeva lõpuks on iga osaleja loonud toimiva veebisaidi.

Sihtgrupp: koolitus on mõeldud kõigile, kes huvituvad WordPressi abil kaasaegse veebisaidi tegemisest; sihtgrupp on algajad või need, kes seni vaid artikleid/postitusi lisanud, aga tahaksid rohkem osata, samuti ettevõtjad ja kõik, kes soovivad endale ise veebisaiti luua või WordPressiga paremini tuttavaks saada. Sihtgrupp ei ole veebiarendajad ning kursusel me ei õpi koodi kirjutama, programmeerima, andmebaase haldama jms.

Koolitusel osalemise eeldused: osalemiseks on vajalikud elementaarsed arvutikasutamise oskused.

Koolituse sisu:

 • Sissejuhatus ja põhimõisted
 • Domeen, veebimajutus ja WordPressi paigaldamine
 • WordPressi haldusliides ja esmaseadistamine
 • Kasutajate haldus
 • Välimus ja kujundus
 • Sisu lisamine (lehed, postitused, pildid jne)
 • Navigatsioonimenüüd
 • Moodulid ja nende kasutamine
 • Pistikprogrammid (pluginad) ja nende kasutamine (sh soovitused, millised on enamlevinud ja kõige kasulikumad pistikprogrammid)
 • Kasuliku funktsionaalsuse ja täiendava sisu lisamine (nt: kontaktivorm, broneeringusüsteem, e-poe funktsionaalsus jne)
 • Mitmekeelsus, keelte lisamine ja haldamine
 • Veebisaidi varundamine
 • Kokkuvõte

Koolituse edukal lõpetamisel õppija oskab luua kaasaegse ja toimiva WordPressi veebisaidi ning seda hallata.

Koolitaja
Martin Palm
Martinit iseloomustavad eelkõige märksõnad IT, juhtimine ning koolitus. Igapäevaselt töötab ta Telias IT valdkonnas. Põhitöö kõrvalt tegeleb koolitamise ja veebiarendusega. Ta on aidanud alustada Nordic Koolitusel, juhtinud aastaid IT Koolituse tegevust Eestis ja Leedus ning juhtinud või osalenud paljudes erinevates projektides (nt Vali IT!, DigiABC, IT ja veebisaitide projektid, erinevad turunduskampaaniad jt).
Kõrgharidus andragoogikas ja IT juhtimises
Professional Scrum With Kanban I
Scrum Master Accredited Certification
Certified Scrum Product Owner (2015 – 2017)
ITIL Foundation sertifikaat
The 7 Habits Master of Effectiveness Degree
Külalislektor ja vastuvõtukomisjoni liige Tallinna Majanduskoolis
Erinevad täiendkoolitused: juhtimine ja ettevõtlus, projektijuhtimine, start-upi loomine, müük ja turundus, muudatuste ja innovatsiooni juhtimine, probleemilahenduse meetodid, veebianalüütika, AI jpt.

Iga osaleja saab klassiruumis ligipääsu õppimise eesmärgil paigaldatud WordPressi keskkonnale, kus saab kõike julgelt katsetada ja proovida. Koolituse käigus luuakse kaasaegne ja toimiv WordPressi veebileht. Tule õpi, kuidas luua ise nullist ja ilma koodi kirjutamata kaasaegne WordPressi veebisait koos vajaliku funktsionaalsusega! Kursuse hind sisaldab 6 kuud tasuta veebimajutust.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Praktilised IT- ja juhtimiskoolitused Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

WordPress: nullist toimiva veebisaidini!

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.