Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Canva kujundusprogramm kergemate kujundustööde ja infomaterjalide tegemiseks

Canva on tasuta veebipõhine kujundusprogramm, mille abil saad luua kerge vaevaga pilkupüüdvat kujundusgraafikat, olgu selleks piltpostitus sotsiaalmeedias, e-poe reklaam, bänner kodulehele, plakat, tunnistus, visiitkaart, logo või mistahes muu väiketrükis või dokument.

Praktilise koolituspäeva käigus lood hulga erinevaid kujundusi (piltpostitused sotsiaalmeediasse, bännerid kodulehele ja väiketrükise kujundus) ning lisaks kujundamisele tutvutakse töövahenditega, mis on abiks graafika töötlemisel, nagu näiteks pilditöötlus, värvipalettide koostamine või fotodelt tausta eemaldamine. Õppepäeva jooksul saab iga osaleja luua vähemalt kolm kujundusprojekti.

Koolituse eesmärk on põhjalikult tutvustada tasuta online-keskkonna Canva võimalusi graafika loomiseks ja haldamiseks.

Sihtrühm:
Koolitusele on oodatud kõik arvutikasutajad, kes ei puutu igapäevaselt kokku professionaalsete kujundusprogrammidega, kuid vajavad võimalust luua kerge vaevaga kujundusi trüki- või sotsiaalmeedia tarbeks, sh turundusjuhid, kommunikatsioonijuhid, juhid, personalitöötajad, juhiabid, assistendid, büroojuhid, sekretärid, raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid ja kõik teemast huvitatud.

Programm:

 • 10:00 – 10:15 Kogunemine veebikeskkonda
 • 10:15 – 15:30 Canva kujundusprogramm kergemate kujundustööde ja infomaterjalide tegemiseks
  • Kuidas luua reklaamgraafikat erinevate väljundite tarbeks (piltpostitus sotsiaalmeedias, plakat või bänner kodulehele või e-poe reklaam)?
  • Ülevaade väiksematest töövahenditest, mis graafika töötlemisel abiks osutuvad
   • pilditöötlus
   • värvipalettide koostamine
   • fotodelt tausta eemaldamine jm
  • Praktilise koolituspäeva käigus saab iga osaleja luua vähemalt kolm kujundusprojekti

Koolituse läbinuna:

 • Tunned Canva keskkonna võimalusi ja piiranguid
 • Oskad kujundada piltpostituse sotsiaalmeediasse
 • Oskad lisada ja muuta tekstiobjekte
 • Tead, kuidas muuta värve
 • Oskad lisada kujundusele pilte ja rakendada filtreid
 • Oskad eksportida kujunduse soovitud lõppformaati

Koolitaja:
Andres Jalak
Head Hetked OÜ; Graafiline disainer ja koolitaja
Andres on graafiline disainer ja koolitaja, mõlemas valdkonnas aktiivselt tegutsev üle 15 aasta. Ta on läbinud koolitaja/suhtlemistreeneri väljaõppe ja täiendanud ennast erialaselt erinevate lühemate täiendkoolitustega – nii koolitamise kui disaini vallas. Omab täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsekvalifikatsiooni. Andrese koolitused on praktilised ja ohtrate näidisülesannetega tema igapäevatööst graafilise disainerina. Ta peab oluliseks turvalise õpikeskkonna loomist ja õppijate toetamist läbi positiivse tagasiside. Tema koolitused on praktilised, rohkete iseseisvate harjutustega ja täis põnevaid loomeprojekte.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus korraldab konverentse ja koolitusi, mille sisu loomisel keskendutakse ennekõike kliendi ootustele ning rahulolule. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visiooni- ja erialakonverentsi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Canva kujundusprogramm kergemate kujundustööde ja infomaterjalide tegemiseks

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.