Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Ennast vigastav käitumine. Põhjused ja abi.

Koolituse eesmärk on aidata paremini mõista mis on enesevigastamine, miks see esineb, kuidas saaks enesevigastamise asemel teistsuguseid võtteid kasutusele võtta.

Enesevigastamine on iseendale tahtlikult valu tegemine, mille eesmärgiks on sageli leevendada sisemisi pingeid. See on üks toimetulekustrateegia oma talumatute tunnete reguleerimiseks. Enesevigastamine võib lõppeda tagajärgedega, millega inimene arvestanud ei ole (sealhulgas surmaga). Kohase toetuse ja juhendamisega on võimalik lõpetada ennast vigastav käitumine ja õppida konstruktiivseid viise stressiga toimetulekuks.

Sihtgrupp
Täiendusõppeks tugiisikutele, sotsiaaltöötajatele, lastekaitsespetsialistidele, noorsootöötajatele, lasteaiaõpetajatele ja õpetaja-abidele, lapsehoidjatele, laste- ja asenduskodude personalile, lapsevanematele. Kõigile, kes puutuvad kokku tahtliku ennastvigastava käitumisega.

Kursuse sisu:

  • Mis on ennast vigastav käitumine?
  • Ennast vigastava käitumise võimalikud eesmärgid.
  • Soovitused enesevigastamisest rääkimiseks.
  • Käitumise muutust toetavad sekkumised: muutuseks motiveerimine, probleemilahendustehnikad, turvaplaani koostamine.

Koolitaja:
Angela Jakobson
on lõpetanud 2000. aastal Tartu Ülikooli psühholoogia eriala, 2004. aastal kaitses magistritöö (cum laude) teemal “Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega laste kognitiivsete võimete struktuur” ning jätkas õpinguid Tartu Ülikooli haridusteaduskonna doktoriõppes teemal “Hariduslike erivajadustega lastele kohase õpetuse planeerimine tavakoolis”. Angela omab kliiniline psühholoog, tase 7 ja kliiniline lapsepsühholoog, tase 7 kutseid. 2013. aastal omistati talle Euro Psy kvalifikatsioon tervise ja kliinilise psühholoogia valdkonnas. Hetkel töötab Angela kliinilise psühholoogina ning teeb õppejõu/koolitajana koostööd erinevate lasteaedade, koolide ja koostööpartneritega. Angela pikaajaline kogemus koolitajana on andnud talle täiskasvanute koolitamiseks vajaliku pädevuse. Ta valiti 2013. aastal Tartumaa aasta koolitajaks.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Luwi Koolituskeskus. Koolitame haridustöötajaid, lapsehoidjaid, hooldustöötajaid, tugiisikuid, tegevusjuhendajaid ja kogemusnõustajaid. Pakume esmaabi ja tööohutuse täiend- ja väljaõppekoolitusi. Koolitusi korraldatakse koostöös Koolituskeskusega Reiting. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Ennast vigastav käitumine. Põhjused ja abi.

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.