Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Juht psühholoogi rollis

Arengupäeva eesmärgiks on anda vajalikke teadmisi töötajate arendamiseks ning meeskondade motiveerimiseks.

Programm:

 • 10.30–10.55 Kogunemine ja tervitusjook
 • 10.55-11.00 Arengupäeva avasõnad
  • Päevajuht Ardo Reinsalu koolitaja
   Ardo Reinsalu viib läbi koolitusi ja loengud ajajuhtimise, otsustamise ja innovatsiooni teemadel. Lisaks teoreetilistele teadmistele on tal olnud võimalus aja- ja projektijuhtimist rakendada, koordineerides rahvusvahelisi tehnoloogiaprojekte ja juhtides ettevõtteid nii tehnoloogia kui ka meditsiini valdkonnas. Ardo on raamatute “Ajajuhtimine argipäevaks”, “Praktiline Ajajuhtimine” ja veebi www.ajajuhtimine.ee autor.
 • 11.00 – 11.30 Kuidas saavutada muutus inimeste käitumises, suhtumises või lausa uskumiste tasandil?
  • Lektor: Kristjan Puusild, Confido erameditsiinikeskus, psühholoog, analüütiline psühhoterapeut väljaõppes
   Kristjan Puusild on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikoolis psühholoogia ja sotsiaalpedagoogika eriala ning Eesti Humanitaarinstituudis filosoofia õppesuuna (2009). Kristjan õpib TLÜ Kasvatusteaduste Instituudis doktorantuuris, samuti Eesti Analüütilise Psühholoogia Erakoolis psühhoterapeudiks. Kristjan Puusild on aastate jooksul olnud mitmete Eesti kõrgkoolide külalislektor, töötab psühholoogina ja shindo treeneri ja juhendajana.
 • 11.30 – 12.00 Emotsionaalne kurnatus – kuidas meeleolu tõsta?
  • Lektor: Margo Mitt, koolitaja-suhtlemistreener
   Margo Mitt on lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia. Samuti on ta tunnustatud koolitaja -suhtlemistreener. Margo omab NLP Practitioneri ja NLP Master väljaõpet NLP Instituudis. Ta on läbinud Holistilise Teraapia Instituudis coachingu ja enesejuhtimise oskuste pikaajalise kursuse. 2013. aastal läbis ta The Journy Intensive Rännaku meetodi kursuse Brandon Base juhendamisel. Aastal 2014 lõpetas ta pikaajalise Erickson College Interntionali professionaalse lahenduskeskse coachingu kursuse ja 2015 coachingu jätkukursuse. Tal on 11- aastane meeskonnatreeningute ja akiitvõppe läbiviimise kogemus.
 • 12.00 – 12.30 Kuidas edastada sõnum pingeid tekitamata?
  • Lektor: Rita Rätsepp, psühholoog
   Rita Rätsepp on näitleja ja psühholoogiline nõustaja. Ta on lõpetanud Eesti Muusika – ja Teartiakadeemia lavakunstikooli ning töötanud Eesti Draamateatris ja Nukutetaris. Rita on Eesti Näitlejate Liidu liige ja vabakutseline näitleja. Psühholoogi hariduse omandas ta Professionaalse Psühholoogia Erakoolis, Audentese Ülikoolis ja sotsiaalteaduste magistrikraadi psühholoogia erialal sai Akadeemias Nord. Ta on töötanud koolipsühholoogina Rocca al Mare Koolis. Tänasel päeval nõustab R. Rätsepp lapsi ja täiskasvanuid oma erapraksises ja erakliinikus City Tervisekliinik.
 • 12.30 – 13.00 Kuidas ennast kehtestada ja argumenteerida veenvalt ning samas jääda meeldivaks kolleegiks?
  • Lektor: Kärt Kinnas, Kärt Kinnas, SMIT-i peadirektori asetäitja inimeste ja kultuuri valdkonnas, PARE liige ja personalijuhtimise mentor, EEK Mainori personalijuhtimise lektor
   Kärt Kinnas omab personalijuhina kogemust nii riigisektoris kui ärimaailmas finantssektorist tootmiseni. Pea 3 aastat vedas Kärt eest personalijuhtimise erialaliitu PARE selleks, et arendada inimeste juhtimist ühiskonnas laiemalt. Nüüdseks on ta tagasi „põllul“ riigi suurima IT-maja SMITi inimeste ja kultuuri valdkonna eestvedajana. Kärti käivitavad uuendused ja inspireerivad inimesed, kellelt on palju õppida nii ellusuhtumise kui erudeerituse poolest, inimesed, kes teevad oma asju südamega.
 • 13.00 – 13.20 Mis paneb meid liikuma, tulemusi mitmekordistama, ennast ületama?
  • Lektor: Ardo Reinsalu, koolitaja
 • 13.20 – 13.30 Päeva kokkuvõte
  • Päevajuht Ardo Reinsalu
 • 13.30 – 15.00
  • Lõunasöök ja muusikaline üllatus

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Ootame teid meie avatud õppepäevadele või küsige sisekoolitusi. Koolitused toimuvad sõbralike hindadega! Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Juht psühholoogi rollis

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.