Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kontoritöötaja ergonoomika

Praktiline töötuba kontoriergonoomika parandamiseks ja enesemassaazi võtete omandamiseks

Töötuba toimub kahes osas:

 1. Kontoritöötaja ergonoomika teooria
  Juhendaja – Evelin Martin

  • Mida mõtleme, kui ütleme ergonoomika?
  • Peamised reeglid ergonoomikas
  • Tööandja ja töötaja kohustused ning vastutus seoses ergonoomikaga
  • Valesti korraldatud töökohast tingitud võimalikud tervisekahjustused
 2. Kontoriergonoomika praktiline pool
  Juhendaja – Hindrek Vou

  • Töötoa sissejuhatavas osas räägime turja ja kaelapingete võimalikest psühholoogilistest põhjustest ja lihtsatest võtetest pingete vabastamiseks.
  • Praktilises osas keskendume enesemassaaži võtetele kaela- ja turjapiirkonnas (venitused, vajutused ja akupressuuri punktid).
   • Enesemassaaž on lihtne tervise toetamise meetod, millega vabastada oma keha sinna kuhjunud pingetest. See konkreetne meetod põhineb Qigongi enesemassaaži võtetel. Massaaži võtete omandamine on kerge ja neid saab lihtsasti ise praktiseerida oma enesetunde parandamiseks. Enesemassaaž aitab kaasa pingete vabanemisele, võimaldab oma keha paremini tundma õppida, kiirendab ainevahetust, tugevdab immuunsüsteemi, rahustab meelt ning tekitab üldise heaolu tunde.

PS! Palume osalejatel selga panna mugav riietus praktiliste ülesannete sooritamiseks.

Koolitajad:
Evelin Martin

Töötervishoiu ja tööohutuse ning tööõiguse koolitaja-praktik. Evelinil on töökogemus tööohutuse valdkonnas 10 aastat töökeskkonnaspetsialistina ja töökeskkonna nõukogu esimehena (Flexa ja Rakvere Lihakombinaat). Tööinspektsioonis oli inspektor aastatel 2010-2012. Lemeks ASis on ta töökeskkonnaspetsialist alates 2012. aastast. 2007. aastal TTÜ Töötervishoiu- ja tööohutusalane akadeemiline koolitus. 2010. – 2012. aastal Tööinspektsiooni sisekoolitused ja alates 2014. aastast on Evelin TTÜ keskkonnajuhtimise tudeng.

Hindrek Vou
Koolitaja on praktiseeriv masssöör üle kümne aasta, selle aja sees õppinud erinevate õpetajate juures mitmeid massaaži stiile. Rakendab õpitut igapäevaselt isiklikus praksises Kogemusteraapia (Tartus ja Tallinnas) vastavalt kliendi vajadusele. Lisaks sellele jagab praktilisi soovitusi enesemassaaži töötubades, kuidas oma keha toetada ja pingeid vabastada, lihtsalt ja kõigile kättesaadaval viisil.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Juunika Koolitus OÜ. Täiskasvanute koolitusasutuse Juunika Õppekeskuse põhitegevusala on täiskasvanute koolitamine. Koolitustegevusega alustasime 1997. aastal Tartus. Täna korraldame koolitusi üle Eesti kõigis maakondades. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kontoritöötaja ergonoomika

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.