Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kuidas seadusega kooskõlas maksuvabalt ettevõttest raha välja võtta?

Väga paljud ettevõtjad jätavad neile ettenähtud soodustused ja võimalused kasutamata, sest nad lihtsalt ei tea oma õigusi. Kuidas maksimaalselt maksuvaba tulu kasutada? Millised üksikisiku tulud ei kuulu tulumaksuga maksustamisele? Milliseid on lubatud maksuvabad kulud töötajatele? Koolitus annab vastuse neile ja paljudele teistele küsimustele.

Koolituse eesmärk on selgitada kõiki seaduslikke võimalusi ettevõttest maksuvabalt raha kättesaamiseks, vältides seejuures võimalikke maksuriske.

Koolitusel osaleja oskab kasutada lubatud võimalusi ettevõttest raha väljavõtmiseks ja seeläbi säästa raha.

Koolituse viib läbi Kindsigo Konsultatsioonid OÜ juhataja ja maksukonsultant Aule Kindsigo, kes on töötanud aastatel 1990 – 2012 Maksu- ja Tolliametis erinevatel ametikohtadel, sh Maksu- ja Tolliameti maksude osakonna juhatajana. Terve koolituse jooksul vastab lektor tekkinud küsimustele. Soovi korral on võimalik küsimused esinejale ette saata, vastused saab neile koolituse käigus.

Sihtrühm:
Ettevõtete juhid, juhatuse liikmed, raamatupidajad, finantsjuhid, juristid ja kõik teised teemast huvitatud

Programm:

 • 09:20 – 09:30 Kogunemine veebikeskkonda
 • 09:30 – 11:30 Kuidas seadusega kooskõlas maksuvabalt ettevõttest raha välja võtta?
  • Maksuvaba tulu kasutamise reeglid
  • Kuidas maksimaalselt maksuvaba tulu kasutada
  • Millised üksikisiku tulud ei kuulu tulumaksuga maksustamisele
  • Maksuvabad kulud töötajatele
  • Soodustused ja vabastused kasumi väljamaksmisel
  • Dividendide maksustamine ja muud kasumieraldised – arvestus ja väljamaksete deklareerimine
  • Välisriigis tasutud tulumaksu kasutamine
  • Dividend vs. töötasu

Koolitaja:
Aule Kindsigo
Kindsigo Konsultatsioonid OÜ, juhataja ja maksukonsultant
Aule Kindsigo on lõpetanud Tartu Ülikooli rahanduse ja krediidi erialal. Täiendanud ennast erinevatel kursustel nii Eestis kui välismaal.Töötanud aastatel 1990 – 2012 Maksu- ja Tolliametis erinevatel ametikohtadel, viimased nendest Põhja Maksukeskuses juhataja ja Maksu- ja Tolliameti maksude osakonna juhataja. Alates 2012. aastast on ta Kindsigo Konsultatsioonid OÜ juhatuse liige ja maksukonsultant.Aule on olnud esineja paljudel maksukoolitustel ja kursustel erinevate firmade ja kõrgkoolide (TTÜ, SKA) kutsel, samuti töötas aastatel 2009 – 2015 maksunduse lektorina EBS-is.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus korraldab konverentse ja koolitusi, mille sisu loomisel keskendutakse ennekõike kliendi ootustele ning rahulolule. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visiooni- ja erialakonverentsi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kuidas seadusega kooskõlas maksuvabalt ettevõttest raha välja võtta?