Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kvaliteedi- ning keskkonnajuhtimine ning ISO9001:2015 ja ISO14001:2015 nõuded

Koolitusele on oodatud ettevõtte juhid ja need ettevõtete töötajad, kes vastutavad ettevõtte strateegia ja suuna eest ning peavad olema teadlikud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemide olulisusest.

Koolituse sisu:

 1. Päev
  • Kvaliteedijuhtimisega seotud peamised mõisted ja põhimõtted (kvaliteet, nõue, kliendi rahulolu, organisatsiooni kontekst, huvipooled, riskide hindamine, 7 kvaliteediprintsiipi)
  • ISO9001 nõuded – planeerimine, tugi, toimimine, seire, mõõtmineja hindamine, parendamine. Nõuete sisu ja praktilised näited rakendamise kohta.
 2. Päev
  • Keskkonnajuhtimisega seotud peamised mõisted ja põhimõtted (keskkonnaaspekt ja mõju, oluline keskkonnaaspekt, elutsükkel, ohje ja mõjutamine, keskkonnaalane tulemuslikkus)
  • ISO14001 nõuded – planeerimine, tugi, toimimine, seire, mõõtmineja hindamine, parendamine. Nõuete sisu ja praktilised näited rakendamise kohta.
  • Rühmatöö keskkonnaaspektide määramise kohta
  • Rühmatöö ISO14001:2015 nõuete ja situatsioonide seostamise kohta

Koolituse läbinu:

 • Oskab seostada oma ettevõtte tegevusi ja kvaliteedi- ning keskkonnajuhtimisega seotud mõisteid
 • Mõistab ja oskab seostada ISO9001:2015 ja ISO14001:2015 nõudeid oma ettevõtte tegevustega
 • Läbi standardite nõuete mõistmise oskab parendada oma ettevõtte protsesse

Koolituse läbimisel väljastatakse sellekohane tõend

Koolitaja:
Alar Sistok

Olen hariduselt elektroonikainsener ning umbes 15 aastat töötanud elektroonika ja IT riistvara valdkonnas. Peale seda muutsin oma tegevussuunda ning olen üle 20 aasta olnud seotud juhtimissüsteemide auditeerimise ning selle suunalise koolitamisega. Peamine tööandja selles valdkonnas on olnud Bureau Veritas Eesti OÜ. Täna teen koostööd erinevate ettevõtetega.
Viimased 15 aastat olen õpetanud Tallinna Majanduskoolis kvaliteedispetsialistidele erinevaid erialaaineid. Täna õpetan kvaliteedijuhtimist ka EEK Mainoris. Kokku on koolituse õpetamise maht umbes 300 tundi aasta.
Olen läbinud EEK Mainoris mikrokraadi õppe konsulteerimise valdkonnas ja mõnedel ettevõtetel aidanud juhtimissüsteemi luua või täiendada ning sertifitseerimiseks ette valmistada. Lisaks Tallinna Majanduskoolile ja EEK Mainorile viin läbi aastas umbes 20 päeva avalikke ja 30 päeva ettevõtte siseseid juhtimissüsteemide ja nende auditeerimise alaseid koolitusi. Olen läbi Bureau Veritase kvalifitseeritud kui CQI IRCA (vt. https://www.quality.org/) ISO9001 ja ISO14001 juhtaudiitori kursuste läbiviija ning teen seda koostöös Bureau Vertitas Eesti Oüga.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Juunika Koolitus OÜ. Täiskasvanute koolitusasutuse Juunika Õppekeskuse põhitegevusala on täiskasvanute koolitamine. Koolitustegevusega alustasime 1997. aastal Tartus. Täna korraldame koolitusi üle Eesti kõigis maakondades. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kvaliteedi- ning keskkonnajuhtimine ning ISO9001:2015 ja ISO14001:2015 nõuded