Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Lapse huvide kaitsmisel võõrandamise tõendamine kohtumenetluses

Olete lahkesti palutud osalema koolitusel, kus käsitleme juriidilisest aspektist olukorda, kus lapsega kooselava vanema poolt toimub lapse võõrandamine lahuselavast vanemast. Räägime kohtupraktikast ja kohtumenetlusest antud küsimusel ning kuidas kohaliku omavalitsuse lastekaitse spetsialist peaks ja võiks reageerida, kui niisugune olukord talle silma jääb.

Koolitus toimub nii veebis kui ka e-õppes!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias.

Veebiülekanne
Reaalajas saalis toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolituse käigus vastame enamlevinud küsimustele:

 • Mida käsitletakse hooldusõiguse vaidlustes lapse huvina?
 • Kelle arvamusele viitavad kohtud hooldusõiguse osas otsustuse tegemisel kõige enam ning millega peaks kohaliku omavalitsuse esindaja arvestama oma arvamuse koostamisel?
 • Milline võiks olla kohaliku omavalitsuse toetus vanemate ja laste suhte taastamisel?

Vastame Teie küsimustele ja anname Teile professionaalset nõu!

Sihtrühm:
lastekaitse ja sotsiaaltöö spetsialistid

Koolituse sisu:

 • lapse parimad huvid
 • kohtutoimingud ja kohtumenetlus
 • lapse õigus avaldada arvamust ja olla ära kuulatud
 • lapsesõbralik menetlus
 • arvamuste kogumine ja ärakuulamine ning kohtule esitamise vorm
 • lapse õiguste kaitse suhtluskorra kohtulahendite täitmisel
 • kohaliku omavalitsuse esindaja osalemine täitetoimingus
 • lastekaitsetöötaja roll suhtluskorra täitmisel
 • kohaliku omavalitsuse toetus vanemate ja laste suhte taastamisel

Koolitaja:
Janne-Liisa Ottis töötab advokaadibüroos Sirel & Partnerid alates aastast 2017 perekonnaõiguse advokaadina. Janne-Liisa Ottis on koolitusel käsitletavad teemad läbinud ka isiklikult kohtumenetlustes, sh on osalenud kohtumenetluses nii vanemate kui ka laste esindajana, mistõttu omab ta märkimisväärset kogemust perekonnaseadusest tulenevate õiguste ja kohustuste osas, mida on vaja erinevate õiguslike probleemide tõttu tsiviilkohtutes lahendada.

Koolituse läbimisel väljastame tõendi.
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Addenda OÜ on erinevate valdkondade koolitustel keskendunud sihtrühma nii hetkelistele kui ka tulevikusuundi arvestatavatele vajadustele ning väärtustele. Addenda OÜ väärtustab oma koolitustelt saadud osalejate tagasisidet, mis on aluseks koolituste ning -programmide muutmiseks või täiustamiseks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Lapse huvide kaitsmisel võõrandamise tõendamine kohtumenetluses

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.