Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Olulisemast raamatupidamise toimkonna juhenditest (RTJ) raamatupidajatele

Koolituse eesmärk on anda teadmised Raamatupidamise Toimkonna juhenditest ja millele peab raamatupidaja pöörama erilist tähelepanu raamatupidamise korraldamisel sõltuvalt ettevõtte tegevusvaldkonnast. Koolituse käigus käsitleme põhjalikult Raamatupidamise Toimkonna juhendeid ning toome palju praktilisi näiteid.

Koolitus toimub nii veebis kui ka saalis!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel saalis, veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias.

Veebiülekanne
Reaalajas saalis toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Sihtrühm:
Finantsjuhid, pearaamatupidajad, raamatupidajad.

Teemad:

  • miks on Raamatupidamise Toimkonna juhendid – RJ-id raamatupidajatele vajalikud
  • millest on Raamatupidamise Toimkond lähtunud nende koostamisel
  • millised RTJ-id ja miks on sellised, mida peaks teadma-tundma iga raamatupidaja
  • millele peab raamatupidaja pöörama erilist tähelepanu raamatupidamise korraldamisel sõltuvalt ettevõtte tegevusvaldkonnast
  • kuidas saavad siin olla abiks RTJ-id ja millistest lähtuda

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab, millele peab raamatupidaja pöörama erilist tähelepanu raamatupidamise korraldamisel sõltuvalt ettevõtte tegevusvaldkonnast
  • teab, miks on Raamatupidamise Toimkonna juhendid on raamatupidajatele vajalikud

Koolitaja:
Anne Nuut
, vannutatud audiitor, Antimar Audiitorid juhatuse liige.
Anne Nuut on lõpetanud TPI raamatupidamise erialal ja tegelenud sellel alal kogu elu. Olles audiitor, puutub ta oma töös pidevalt kokku raamatupidajate murede ja probleemidega. Aastaid on ta olnud ka koolitajaks erinevatel raamatupidajatele suunatud kursustel ja koolitustel.

Koolituse läbimisel väljastame tõendi.
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Addenda OÜ on erinevate valdkondade koolitustel keskendunud sihtrühma nii hetkelistele kui ka tulevikusuundi arvestatavatele vajadustele ning väärtustele. Addenda OÜ väärtustab oma koolitustelt saadud osalejate tagasisidet, mis on aluseks koolituste ning -programmide muutmiseks või täiustamiseks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Olulisemast raamatupidamise toimkonna juhenditest (RTJ) raamatupidajatele

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.