Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Palgaarvestusprogrammide “Merit Palk”, “Taavi Palk” ja “Persona (palgamooduli)” toimimistest ülevaate andmine

Koolituse lõpuks on koolituse läbinud isikud omandanud teoreetilised oskused ja teadmised palgaarvestusprogrammide – “ Merit Palk”, “Taavi Palk” ja “Persona (palgamooduli)” kasutamisest, mh saavad nad ülevaate nende võimalustest ja tugevustest ning oskuse võrrelda neid programme üksteisega.

Miks just programmid: “Merit Palk”, “Taavi Palk”, “Persona”?

 • Merit Palk on pilvepõhine programm – 24/7 ligipääs, igas seadmes ja igal pool. On olemas otseühendused pankadega, Maksu- ja Tolliametiga, API liidestus teiste tarkvaradega; 100% paberivaba palgaarvestuse tegemise võimalus; selged ja informatiivsed palgateatised ning maksumäärad uuenevad automaatselt – maksuarvestus alati 100% õige. Tagatud on tasuta klienditugi.
 • Taavi Palk on tänu ettevõtte pikaajalisele arenduskogemusele ja suurele hulgale klientidele omandanud väga laia funtsionaalsuse ning on alati kooskõlas Eestis kehtiva palgaarvestust puudutava pidevalt muutuva seadusandlusega. Oma populaarsuse on Taavi Palk saavutanud lisaks ka tänu väga heale ja operatiivsele klienditoele. Olemas on automaatliidesed teiste tarkvaradega, näiteks pangaliidesed ja liidesed erinevatesse finantstarkvaradesse, samuti liides Maksu – ja Tolliametiga. Programmis on väga suur hulk erinevaid aruandeid, mida saab eksportida Excelisse või Word-i. Programmi tugevuseks on paindlikkus vajadusel lisada programmi keerukaid mittestandardseid kliendipõhiseid erilahendusi.
 • Persona on lihtne ja loogiline kõiki peamiseid personali- ja palgaarvestuse (personali-, tööaja- ja palgaarvestus) funktsioone kattev tarkvara. Persona on eestlaste poolt Eesti turu jaoks loodud (koos eestikeelse abivalmis kasutajatoega) ning on turul olnud üle 25 aasta. Personal on veidi üle 200 rahuloleva kliendi (ca 42 000 töötaja andmed). Nende soovitusindeks on päris kõrge (+32). Persona on pilvepõhine valmistarkvara, mis teeb programmi juurutamise kiireks ja lihtsaks ning tänu erinevatele seadistustele on see hõlpsasti kasutatav pea igas ettevõttes. Iga nädal teostatakse programmis uuendusi, mis on kõigile klientidele tasuta kättesaadavad ning programm on liidestatud riiklike andmekogude ning enim levinud tarkvaradega. Tänu avalikule API-le saab Personat liidestada mistahes programmiga.

Sihtgrupp:

 • Isikud, kes soovivad omandada teoreetilisi oskusi ja teadmisi ” Merit Palk”, “Taavi Palk” ja “Persona (palgamooduli)” palgaarvestusprogrammide kasutamiseks (ettevõtete juhid, töötajad, füüsilisest isikust ettevõtjad jms huvilised).
 • raamatupidajad, palgaarvestajad, kes soovivad täiendada oma olemasolevaid teadmisi ja oskusi.

Koolituse sisu:

 • Programmide tutvustus, seadistus ja programmiga töötamise põhitõed
 • Maksumäärade tabel
 • Palgaarvestusperioodide seadistus (avanss, vahearvestus, lõplik arvestus)
 • Tasuliikide tabel, algoritmid
 • Töötajate nimekiri – töötaja kaart
 • Tasude sisestamine- lisatasud ja püsitasud
 • Pensionikindlustusmakse kinnipidamine ja liitumise kontroll pensionikeskusest
 • Dokumendid ja aruanded: Palgalipik, Palgaleht, Maksuaruanded ja tõendid , Statistika aruanded, Töötuskindlustusmakse ja Sotsiaalmakse tulutõend ja hulk teisi palgaarvestuses vajalikke aruandeid tasude, kinnipidamiste ja maksude kohta
 • Palgalipikute saatmine meiliga töötajatele (ükshaaval, masspostitusena – Postitaja)
 • Allüksuste, analüütikakoodide, elukohtade, pankade jms. abiregistrid.
 • Seotus kõigi Eestis levinud pangaprogrammidega ja finantstarkvaradega

Koolituse läbinu:

 • mõistab kõne all olevate programmide üldiseid toimimispõhimõtteid – nt kuidas luua ettevõttele keskkond ja seda seadistada;
 • teab millistele ettevõtetele on kõne all olevad palgaarvestusprogrammid suunatud;
 • tunneb olulisi võimalusi, kuidas kõne all olevad palgaarvestusprogrammid aitavad parandada raamatupidaja, palgaarvestaja või ettevõtja töökorraldust.

Koolituse programm on leitav siit

Koolitajad:
Annika Traks
Programmi Merit Palk koolitaja
Annika Traks on Merit Tarkvara AS finantsjuht ja palgaarvestaja ning Merit Palga arenduskonsultant.

Anne-Liisi Pärelson
Programmi TAAVI Palk koolitaja
Anne-Liisi Pärenson on pikaajalise ja laialdase kogemusega Taavi Tarkvara OÜ majandustarkvara konsultant. Lisaks programmile TAAVI Palk annab ta konsultatsioone ta ka teiste TAAVI toodete teemal ning tegeleb tarkvaraarendusega.

Sirli Vaher
Programmi Persona (palgamooduli) koolitaja
Sirlil on 20 aastat kogemust personali-ja palagaarvestuse valdkonnast. Ta on olnud ise palgaarvestaja tootmises, juurutanud erinevaid programme eresektori ettevõtetes, kirjutanud avaliku sektori personali-ja palgaarvestuse regulatsioone, koolitanud ja nõustanud erinevaid ettevõtteid selles valdkonnas ning vedanud etapiliselt nii riigiasutuste kui ka Tallinna linnaorganisatsiooni personali-ja palgaarvestuse tsentraliseerimist. Täna on Sirli Persona tooteomanik ning hoiab ja arendab koos oma meeskonnaga Persona programmi.

Lisainfo:

 • hind sisaldab materjale ja koolituse lõpus väljastatavat tõendit
 • Täiskasvanute Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
 • Täiskasvanute Koolituskeskuse majandustegevusteate nr on 214272 (varasem nr oli 201221).
 • Eraisikutele tagastab Maksu-ja Tolliamet tuludeklaratsiooni esitamisel 20% kursuse tasust.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Täiskasvanute Koolituskeskus tegutseb eesmärgiga töötada välja ning viia läbi täiskasvanutele suunatud erinevaid koolitusi, et olla vajaduse korral valmis kas valdkonda vahetama või tõsta juba seniseid olemasolevaid teadmisi ning oskusi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Palgaarvestusprogrammide “Merit Palk”, “Taavi Palk” ja “Persona (palgamooduli)” toimimistest ülevaate andmine