Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Pulma aksessuaarid ja pulma stilistika

Pulma aksessuaarid – need on aktsendid, mis kõige täielikumalt pruudi ja peigmehe olemuse esile toovad. Pulma aksessuaarid ei ole ainult noorpaari rõivastuse elemendid, vaid kogu pulmapeo stiili juurde kuuluvad dekoorelemendid: pokaalid, kaardid, padjakesed abielusõrmuste jaoks, küünlad, salvrätid ning miljon muud veetlevat pisiasja, mis sündmusele unustamatu võlu loovad. Meie kursusel “Pulma aksessuaarid ja stilistika” õpite te aksessuaaride abil looma täiusliku pildi nii pruutpaarist kui ka sündmusest tervikuna.

Sihtgrupp:
kõik, kes soovivad omandada pulma aksessuaaride loomise oskusi. Kursusele on oodatud kõik, kes on huvitatud erinevatest materjalidest pulma aksessuaaride valmistamise protsessist, alustades ideest ja lõpetades lõpptulemusega – valmistootega.

Eesmärk:
Omandada erinevaid pulma aksessuaaride valmistamise tehnikaid ja õppida kuidas saadud teadmisi praktikas originaalselt ära kasutada.

Koolituse sisu:

 • Pulmaaksessuaar – peamised loomispõhimõtted (kontseptuaalne sõnum, materjalivalik, aksessuaari tehniline optimisatsioon, eskiis-kavand);
 • Pulmaaksessuaaride valmistamine: tekstiilist, helmestest, pabermassist, villast, polümeermassidest;
 • Ajastu ja temaatiline pulmastilistika;
 • Pulmasuveniirid;
 • Pruudi peakatted;
 • Aksessuaarid peigmehel;
 • Sukapaelad;
 • Pulmakott;
 • Aksessuaarid pulma interjööride kaunistamiseks;
 • Portfoolio – pulmaaksessuaarid moefoto sessioonis.

Koolituse lõpuks osaleja:

 • teab pulma aksessuaaride peamiseid loomispõhimõtteid;
 • omab ülevaadet olemasolevate pulma aksessuaaride valmistamistehnikatest;
 • oskab valmistada ise erinevaid pulma aksessuaare;

Korraldaja jätab endale õiguse muuta vajadusel koolituse programmi ja õppegraafikut

Õppekeskkond:
Koolitustegevus toimub selleks otstarbeks kunstistuudios, mis vastavad tervisekaitse- ja ohutusnõuetele. Klassides on iga õppija jaoks piisavalt ruumi ja valgust. Ruumid, sisseseade ja õppevara on esteetilise väljanägemisega. Koolitusruumis on täiskasvanutele sobilikud lauad ja tööriistad, mis koolitatavatel õppetööst osa võtta. Õpe toimub minigruppides (2-4 osalejat). Vajalikud materjalid on koolitaja poolt. Toimumise graafik on paindlik, koolitajaga saab kokku leppida konkreetsete päevade osas.

Koolituse läbimise kohta väljastatakse tunnistus või tõend.
Tunnistus väljastatakse õppijale juhul, kui õppija on osalenud vähemalt 100% õppetundidest, koolituse käigus hinnati õpiväljundite saavutatust ja õppija saavutas kõik õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundid.
Tõend koolituses osalemise või selle läbimise kohta väljastatakse õppijale juhul, kui õppija on osalenud vähem kui 100% õppetundidest; kui õppija ei saavutanud kõiki õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundeid; koolituse käigus ei hinnatud õpiväljundite saavutatust;või kui õppija ei saavutanud kõiki õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundeid.

Kursuse õpetaja: moekunstnik, tekstiilidisainer ja stsenograaf Vassilisa Danavir.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Companion koolitusfima korraldib koolitusi vene ja eesti keeles firmadele ja eraisikutele erinevatel teemadel, rohkem tähelepanu pöörates juriidilise taseme tõstmisele. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Pulma aksessuaarid ja pulma stilistika

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.