Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Sobivate isiksustüüpide värbamine ja tõhus tööle rakendamine

Koolituse eesmärk on jagada nõuandeid, kuidas edaspidi ära tunda erinevaid isiksusetüüpe ning neid toimiva meeskonnana tööle rakendada. Lisaks anda teadmised, kuidas hoida oma meeskonna koostöö tõhusa ning jätkusuutlikuna.

Koostööl toimiv meeskond on 21. sajandi organisatsioonis võtmesõnaks. Ilmselt on iga juht või personalitööga tegelev inimene korra elus esitanud küsimuse, kuidas leida sobivaid inimesi oma meeskonda, kes töötavad sünergias ning pingutavad ühiste eesmärkide nimel? Töötajate valikul võib esimeseks kriteeriumiks olla küll kompetentsus, kuid kas seltskond kompetentseid isikuid moodustavad alati tiimi? Lisaks teadmistele ning oskustele mõjutavad meeskonna tõhusust ka isiksusetüübid ning nende kombinatsioon, mistõttu on oluline mõista erinevate inimeste eripärasid, et luua neile keskkond, kus nad ühtse meeskonnana töötaksid.

Sihtrühm:
Koolitus on mõeldud kõigile, kellel on alluvad, kes töötavad meeskonnas ning kes aegajalt värbavad uusi töötajaid.

Programm:

 • 09:50 – 10:00 Kogunemine veebikeskkonda
 • 10:00 – 11:30 Isiksustüüpidel põhinev mõjus meeskond
  • Kuidas leida sobivaid inimesi oma meeskonda?
  • Erinevad isiksustüübid, nende tuvastamine ja meeskonda värbamine (väärtustel põhinev “peajaht”).
  • Inimese tegeliku “mina” tuvastamine ja miks seda mõnikord varjatakse?
 • 11:30 – 11:45 Sirutuspaus
 • 11:45 – 13:15 Koolitus jätkub
  • Kuidas luua inimestele selline keskkond, et nad kõik koos oleksid efektiivsed?
  • Kuidas muuta oma suhtlemisstiili vastavaks teise isikuga? Vastastikune sobivus.
  • Virtuaalsed meeskonnad – kas samad tingimused suhtlemisel või midagi erinevat?

Koolituse läbinu oskab tuvastada erinevaid isiksusetüüpe; mõistab viise, kuidas inimesed võivad oma isiksuseomadusi varjata ja moonutada ning saab laiapõhjalised teadmised isiksuseomaduste ja meeskonnatöö koos toimimisest.

Koolitaja:
Toivo Aavik
on Tartu Ülikooli isiksuse ja tervisepsühholoogia kaasprofessor, kes on ka õppinud TÜ majandusteaduskonnas turundust ja juhtimist. Tulevastele psühholoogidele õpetab ta seda, kuidas tuvastada inimese varjatud „mina“, seksuaalkäitumise saladusi ja 2016. aastast positiivset psühholoogiat. Juba alates 1990-ndatest on ta lisaks koolitanud ka kinnisvaramaaklereid, äri- ja personalijuhte.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus korraldab konverentse ja koolitusi, mille sisu loomisel keskendutakse ennekõike kliendi ootustele ning rahulolule. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visiooni- ja erialakonverentsi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Sobivate isiksustüüpide värbamine ja tõhus tööle rakendamine

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.