Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Soovitused kaugtöö lepingu sõlmimisel.

Veebiseminaril arutleme, milliseid riske kaugtöö võimaldamine tööandjale võib põhjustada ning, kuidas neid riske annaks lepingu kujundamisel vältida või minimeerida.

Veebiseminar tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud veebiseminari täpselt siis, kui Teile see sobib!
Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning kinnituskirja, kust leiate ligipääsu veebiseminari keskkonda. Materjalid saate alla laadida ning seminari salvestust kuulata/vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite.


Sihtrühm:
Tööandjad ning tööandja esindajad, personalijuhid ning personaliarvestuse pidajad, raamatupidajad ja teised personaliküsimuste eest vastutavad isikud.

Umbes pooled Eesti tööandjad võimaldavad kaugtööd. Kaugtööga seotud küsimustest ei ole võimalik paljudel ettevõtetel enam mööda vaadata, kui soovitakse leida ja hoida väärt töötajaid ning suurendada efektiivsust ning saada konkurentsieeliseid. Kuigi lepingule, millega võimaldatakse muuhulgas kaugtööd, kehtivad tavapärased töölepingu sõlmimise põhimõtted ja reeglid, vajavad kokkuleppe teatud aspektid tavapärasest kõrgemat tähelepanu.

Teemad:

  • kaugtöö mõiste – millisel juhul on tegemist kaugtööga ning millisel juhul mitte
  • kas sõlmida kaugtöö võimalusega tööleping või hoopis võlaõiguslik töö tegemise leping
  • töö tegemise koha kokkulepe kaugtöö võimaldamisel
  • mida kaugtöö kokkuleppe puhul rõhutada töötaja tööülesannete kirjelduse puhul
  • kaugtöö ja töökorralduse reeglid ja kokkulepped
  • kaugtöö ja töötervishoiu- ja tööohutuse nõuete täitmine
  • töötaja kulude hüvitamise kokkulepped
  • kaugtöö ja maksuriskid

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

  • teab, millist lepingut sõlmida kaugtöö puhul
  • teab, milliseid riske kaugtöö võimaldamine tööandjale võib põhjustada
  • oskab lepingu koostamisel vältida ja minimeerida riske

Koolitaja:
Elena Lass on lõpetanud 2011. aastal Tallinna Tehnikaülikooli ärinduse eriala, kus spetsialiseerus finantsarvestuse valdkonnale. 2016. aastal lõpetas ta Tartu Ülikooli õigusteaduskonna magistratuuri. Viis aastat töötas Elena audiitorbüroos BDO Eesti AS, kus omandas kogemusi nii finantsarvestuse, finants- ja siseauditi kui maksunduse valdkonnas. BDO-s oli Elena tihedalt seotud suurte palgaklientide tööga, arvestades töötasusid näiteks ettevõtetele nagu Skype jne.
Peale BDO-st lahkumist asus Elena juristina tööle audiitorbüroo Deloitte juurde asutatud advokaadibüroosse Deloitte Legal. Aastal 2015 asus Elena juristina tööle advokaadibüroosse Kaarma & Kaldvee, kus ta tegeleb muuhulgas klientide tööõiguse alaste küsimustega.
Elena on pidanud aastast 2012 tööõiguse ja palgaarvestuse loenguid ja seminare Tallinna Tehnikaülikooli finantsarvestuse instituudi juures ning aastast 2013 ka Täiskasvanute Koolituskeskuses. Samuti on Elena esinenud näiteks Tallinna Konverentside, Raamatupidajate Kogu jt poolt korraldatud konverentsidel ja koolitustel. Ka on Elena avaldanud mitmeid erialaseid artikleid erinevates väljaannetes, näiteks ajakirjades MaskuMaksja, Personalipraktik jne

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Addenda OÜ on erinevate valdkondade koolitustel keskendunud sihtrühma nii hetkelistele kui ka tulevikusuundi arvestatavatele vajadustele ning väärtustele. Addenda OÜ väärtustab oma koolitustelt saadud osalejate tagasisidet, mis on aluseks koolituste ning -programmide muutmiseks või täiustamiseks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Soovitused kaugtöö lepingu sõlmimisel.

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.