Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Tempura sushi koolitus

2-2,5 -tunnise koolituse käigus õpime tegema koos Sinuga sushiriisi ja ettevalmistama toorainet.

Räägime sushist ja tempurast, lauakommetest Jaapanis, Jaapani restoranidest ja erinevatest toitudest mida seal pakutakse, teeme koos sushirullid, paneerime ja fritime. Soovi korral sööme ka koos. Lisaks Jaapani maiustuste degusteerimine (3 erinevat maiust).

Sushidest õpime tegema:

  • 5tk lõhe tempura maki (lõhe, lumekrabi, toorjuust, magus krõbe kate, mahedamaitseline tšilli-ingveri küüslaugukaste)
  • 5tk krõbeda kana tempura maki (krõbe kana frillis, toorjuust, krõbe panko kate, teriyaki kaste) Ingver, soja, wasabi, pulgad.
  • Suusoojaks misosupp Jaapani lisanditega.

Kui sushi valmistamine selge, hellitame endi maitsemeeli vastvalminud hõrgutistega. Kursus on ennekõike mõeldud sushihuvilistele, kes soovivad oma peret ja sõpru kodustes tingimustes omavalmistatud sushiga üllatada.

Tempura sushit küpsetame õlis ,seega selga pange mugavad riided.

Juhendajaks on sushimeister Maria Lilje, kes on lõpetanud Tallinna Ülikooli Lähis-Ida ja Aasia Kultuuriloo eriala Jaapani suuna, õppinud ka Tokyo keiserlikus Gakushuin Kolledžis ja lõpetanud ka kokana Tallinna Teeninduskooli. Praegu tegutseb privaatkoolituste ja cateringidega ning edendab Jaapani kultuuri Eestis läbi mitmete organisatsioonide.
Koolitusi on korraldanud Maria juba 15a. (üle 300) ja tema plussideks on lõbus meel, palju põnevaid fakte ning huvitavaid lugusid oma rahvusvahelisest elust ja rohketest reisidest. Hariv ja põnev aeg garanteeritud!

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Seikluskohvik. Pakume sulle mõnusat vaba aja veetmist koos sõpradega või töökaaslastega. Õpi, puhka ja naudi samal ajal. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Tempura sushi koolitus

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.