Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Uue valitsuse maksureform

Koolituse läbinu teab, kuidas need uuendused mõjutavad senist maksustamise praktikat ning millised on olulisemad aspektid maksumaksja jaoks.

Koolituse eesmärk on selgitada viimasel ajal palju kõneainet tekitanud uue valitsuse poolt kavandatavaid maksumuudatusi. Muuhulgas on muudatusi planeeritud nii üksikisiku kui ka äriühingu tulumaksuga maksustamisel, samuti muudatusi käibemaksuseaduses. Seoses planeeritavate uuendustega tulevad muudatused ka dividendide ning nende väljamaksete osas. Lisaks planeeritakse kehtestada automaks 2024. aastal jne.

Sihtrühm:
Raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid, ettevõtjad, juristid ning kõik teised teemast huvitatud.

Programm:

 • 09:50 – 10:00 Veebikeskkonda kogunemine
 • 10:00 – 12:00 Uue valitsuse maksureform
  • Planeeritavad muudatused üksikisiku ja äriühingu maksustamisel tulumaksuga
  • Täiendava maksuvaba tulu kaotamine ja tulust mahaarvamiste piiramine 2024. aastast
  • Dividendide ja väljamaksete planeerimine arvestades eelseisvaid muudatusi
  • Planeeritavad käibemaksuseaduse muudatused
  • Planeeritav automaks alates 1. juulist 2024
  • Kohalikele omavalitsustele võimalus kehtestada kohalikke makse

Koolitaja:
Ranno Tingas
Ernst & Young Baltic AS, partner, juhatuse liige ja maksunõustaja
Ranno Tingas on partner ja juhatuse liige Ernst & Young Baltic AS-is (EY), mis on 110 töötajaga audiitor- ja konsultatsioonibüroo ning turuliider Baltikumis. Ta on rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti maksunõustaja (Euromoney poolt) ja ka Eestis hinnatud nõustaja ja koolitaja. Ranno on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ning ennast täiendanud mitmetel rahvusvahelistel koolitustel. Ranno on alates 2006. aastast Eesti Maksumaksjate Liidu nõukoja liige ning läbi Teenusmajanduse Koja ja FinanceEstonia juhatuse on ta aktiivselt kaasa mõtlemas ja poliitikutega läbi rääkimas Eesti ärikeskkonna konkurentsivõime teemadel.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus korraldab konverentse ja koolitusi, mille sisu loomisel keskendutakse ennekõike kliendi ootustele ning rahulolule. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visiooni- ja erialakonverentsi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Uue valitsuse maksureform

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.