Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Vaimne tervis ja psühhohügieen

Loengu eesmärgiks on anda selgitusi ja juhtnööre, kuidas vältida vaimset pinget ning olla rohkem positiivselt meelestatud.

Sihtrühm: personalijuhid ja -spetsialistid, töökeskkonnaspetsialistid, töötervishoiu ja tööohutuse spetsialistid, juhid ja osakondade juhid, meditsiinitöötajad, samuti kõik need inimesed, kes vastutavad organisatsioonis töötajate (vaimse) tervise hoidmise ja edendamise eest ning kõik teised huvilised.

Programm:

  • 10.20 – 10.30 Kogunemine veebikeskkonda
  • 10.30 – 13.30 Vaimne tervis ja psühhohügieen
    • Ärevuse, stressi ja depressiooni märgid
    • Kuidas stressi ära tunda, ennetada ja leevendada
    • Kuidas end negatiivsest välja võidelda ja positiivsust juurde luua

Koolitaja:
Rita Rätsepp
psühholoog
Rita Rätsepp on näitleja ja psühholoogiline nõustaja. Ta on lõpetanud Eesti Muusika – ja Teartiakadeemia lavakunstikooli ning töötanud Eesti Draamateatris ja Nukutetaris. Rita on Eesti Näitlejate Liidu liige ja vabakutseline näitleja. Psühholoogi hariduse omandas ta Professionaalse Psühholoogia Erakoolis, Audentese Ülikoolis ja sotsiaalteaduste magistrikraadi psühholoogia erialal sai Akadeemias Nord. Ta on töötanud koolipsühholoogina Rocca al Mare Koolis. Tänasel päeval nõustab R. Rätsepp lapsi ja täiskasvanuid oma erapraksises ja erakliinikus City Tervisekliinik

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Ootame teid meie avatud õppepäevadele või küsige sisekoolitusi. Koolitused toimuvad sõbralike hindadega! Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Vaimne tervis ja psühhohügieen

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.