Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Välisvaluutatehingute kajastamine

Koolituse eesmärk on anda põhjalik ülevaade välisvaluutatehingute kajastamisest Eesti finantsaruandluse standardi kohaselt ja vaadata üle palju erinevaid praktilisi näiteid.

Majanduskeskkonna avatuse tõttu toimuvad äritehingud sageli erinevates valuutades. Välisvaluutatehinguid tuleb ette enamuses ettevõtetes, olgu siis tegu kaupade või materjali ostuga või toodangu müügiga välisvaluuta eest. Sageli omavad ettevõtted välisvaluutas fikseeritud väärtpabereid ning ka välisriikides tütarettevõtete või filiaalide omamine on üsna levinud.

Sihtrühm:
Raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid, ettevõtjad ning kõik teised teemast huvitatud.

Programm:

 • 09:50 – 10:00 Kogunemine veebikeskkonda
 • 10:00 – 11:30 Välisvaluutatehingute kajastamine
  • Arvestusvaluuta ja esitusvaluuta
  • Tehingute arvestusvaluuta
  • Aruande esitusvaluuta
  • Välisvaluutatehingute kajastamine
  • Välisvaluutas fikseeritud varade ja kohustiste ümberhindamine
  • Välismaal asuvate tütarettevõtete aruannete ümberarvestamise üldpõhimõtted konsolideerimisel

Koolitaja:
Maire Otsus-Carpenter
finantskonsultant ja vandeaudiitor
Maire Otsus-Carpenter on lõpetanud Tartu Ülikooli rahanduse ja krediidi eriala. Ta on töötanud pearaamatupidajana ja audiitorina. Mairel on vandeaudiitori kutse ning ta on Audiitorkogu liige. Tal on pikaajaline koolituskogemus raamatupidamise, finantsanalüüsi ja finantsplaneerimise alal ning tema selleteemalisi artikleid on avaldatud mitmetes raamatupidamis- ja finantsalastes väljaannetes.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus korraldab konverentse ja koolitusi, mille sisu loomisel keskendutakse ennekõike kliendi ootustele ning rahulolule. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visiooni- ja erialakonverentsi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Välisvaluutatehingute kajastamine

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.