Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

NLP lühikoolituste sari: Küsimused

“Edukate tulemuste taga on alati edasiviivad ja kasulikud küsimused. Edu ei ole kunagi juhuslik.”

Kogu NLP lühikoolituste sari koosneb järgmistest osadest:

Ühe osa maksumus on 40€ (+km), osaledes kõigil koolitustel korraga on soodushind: 120€ (+km)

Peale arve tasumist saadetakse Teile e-mail täpsema informatsiooniga. Koolitust on võimalik läbida 30 päevaga alates ligipääsu saamisest.

Eesmärk
Tutvustada NLP olemust. Panna osalejat mõistma, millised on sobivad eesmärgid. Õpetada kuulajat aru saama, mis on tema jaoks tähtis. NLP ehk neurolingvistiline programmeerimine on kaasaegse ja rakenduspsühholoogia üks harudest ja suurepäraste tulemuste saavutamise praktika. Seda on nimetatud ka kommunikatsiooniteaduseks või -kunstiks. NLP on suunatud praktiliste käitumismallide muutmisele ja teadvustamisele ning see keskendub paremate tulemuste saavutamisele. NLP praktikaid on võimalik rakendada kõikides eluvaldkondades: äris, õpingutes, loomingus, müügitöös, spordis, isiklikes ja ärilistes suhetes ja muudes valdkondades. NLP lühikoolituste sari on saanud kuulajatelt mitmeid positiivseid tagasisidesid. Enim on välja toodud loengute kaasahaaravust ja kuidas NLP on õpetanud mõistma nii ennast kui teisi ning tekitanud korduvaid äratundmiselamusi.

Sihtgrupp
Kõik huvilised, kes soovivad enda elu ise juhtida ja kujundada ning saavutada elus ja suhtlemisel suurepäraseid tulemusi.

Koolitusel käsitletavad teemad

  • Sissejuhatus NLPsse
  • Miks on oluline küsida õigeid küsimusi?
  • Millised on kasulikud küsimused? Millised on mittekasulikud küsimused?
  • Küsimuste 3 toimeprintsiipi. Küsimuste tüübid ja faasid. Küsimustega meeleseisundi muutmine
  • Kuidas kõike rakendada?

Koolituse läbinu:

  • Suudab küsida edasiviivaid küsimusi
  • Teeb vahet kasulikel küsimustel ja mittekasulikel küsimustel
  • Mõistab kasulike küsimuste küsimise olulisust
  • Saab aru, kuidas mõista õigeid küsimusi küsides ennast ja teisi
  • Nende oskustega õpid oma elu paremini juhtima ja kujundama. Positiivsed muutused toimuvad juhul, kui muuta enda hoiakut ja meelelaadi. Tänapäeva maailmas on kõigil vaja oskusi, et olla muutuste toimumisel võimalikult paindliku meelega

Koolitaja:
Raido Rõivas
On töötanud 2007. aastast müügi- ja müügijuhtimise alal erinevates telekommunikatsiooni ettevõtetes. Eneseteostuse ja inimpotentsiaali juhtimisalased teadmised ning oskused on ta saanud Eesti NLP Instituudis (rahvusvahelised Practitioner ja Master Practitioner sertifikaadid), Ingvar Villido TMK kursustel ning Biosensoorse Psühholoogia Instituudis St. Peterburis. Ta on juhtinud Mastermindi gruppe üle Eesti alates 2009. aastast. Omab kaheaastast USA SW Company programmi kogemust. Investeerimisega alustas Raido hobi korras 2011. aastal ja on siiralt veendunud, et praktilise finantsteadlikkuse kasvatamisega on tarvis alustada nii vara kui võimalik ning suure koguse kapitali olemasolu pole esialgu absoluutselt oluline. Tähtis on huvi, isikliku heaolu väärtustamine ja pealehakkamine! Raido usub, et inimesel on kaks võimalust – kas liikuda ohvrina kannatuste teel või õppida tegelema kõikide vajalike tegevustega kasulikul, meeldival ja meistri moel. Ta on oma elu pühendanud just mugavustsoonist väljaastumisele.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Juunika Koolitus OÜ. Täiskasvanute koolitusasutuse Juunika Õppekeskuse põhitegevusala on täiskasvanute koolitamine. Koolitustegevusega alustasime 1997. aastal Tartus. Täna korraldame koolitusi üle Eesti kõigis maakondades. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

NLP lühikoolituste sari: Küsimused