Kõik koolitused ühest kohast!

tk

Koolitusfirma lugu – Valge Klaar

Avaldatud: 02.05.2015 | Autor: Eero Kalm | Kommentaare: 0
Valge Klaar

Suur osa inimestest ei kujuta täna ette elu ilma arvuti ja nutiseadmeta. See puudutab nii era- kui ka tööelu ning võib öelda, et paljuski on tehnoloogia need täna omavahel põiminud. Tehniliste vidinate populaarsus on aasta aastalt kasvanud ning valida on mitmete tootjate seas.

Et valikuid veidi lihtsustada ning lisada tehnoloogiate valikule ka koolituse vaatenurk, kohtusime Apple edasimüüja, ettevõtte ios-kursusValge Klaar tegevjuhi Siim Tempel´iga ning rääkisime nii tehnoloogiast kui ka inimeste koolitamise järjest kasvavast vajadusest muutuvas maailmas.

Valge Klaar loodi 2011. aastal. Ettevõte sai loodud eesmärgiga pakkuda eelkõige head hooldus- ja müügipartnerit äriklientidele. Viimastel aastatel on huvi Apple seadmete vastu olnud aga ka eraklientide hulgas kasvas trendis. Lisaks andis kasvule märkimisväärse tõuke iPhone turuletulek. Ettevõtte jaemüük on pidevalt laienenud ning uued võimalused aitavad  jõuda lähemale kõikidele huvilistele.

Koolituste pakkumine koos tehnoloogiaga on Valge Klaari plaanides olnud juba alates algusest. Ettevõte on oma müügitöö käigus leidnud, et kui inimene ostab uue arvuti, siis tihti ta tahab ka koolitust saada. Tehnikutel ja klienditeenindajatel on alati olnud vaja tegeleda oma põhitöö kõrvalt toodete ja tarkvara tutvustusega. Sellest tulenevalt saigi kokku pandud koolitusprogramm toetudes nii Apple materjalidele kui enda kogemustele.

Koolitusi teeb Valge Klaar erinevaid ning neid võib jagada kolme rühma. Esiteks pakutakse koolitusi Mac operatsioonisüsteemile üldisemalt. Teiseks koolitusi neile, kes kasutavad nutiseadmeid: telefone, tahvelarvuteid ja uue tootena käekella. Ning kolmandaks koolitusi erinevatele spetsiaalprogrammidele nagu näiteks iPhoto, iMovie ja Garange Band (muusikatöötluse tarkvara). Neid koolitusi pakutakse nii huvilistele tavakasutajate tasemel kui ka professionaalidele tööalaste eesmärkide saavutamiseks.

Näitena pakub Valge Klaar põnevat lühikoolitust iPhone kasutajatele, mis kestab ca poolteist tundi. See koolitus keskendub erinevatele funktsioonidele, mida ei pruugi telefonis esimese hooga leida ega teata, kuidas kasutada. Nende hulgas näiteks telefoni positsioneerimise või telefoni muutmine mõtetuks selle varguse korral.

Sosx-kursus-500x500amuti on kõigile kasulik ja huvitav info, kuidas erinevad seadmed ja operatsioonisüsteeme omavahel suhtlema panna. Apple uuema tarkvara abil on näiteks võimalik kõiki telefoni tulevaid sõnumeid kätte saada arvutist. Lisaks on tänapäeval väga lihtne Windowsi arvutitest Apple maailma ületulek. Tarkvara võimaldab lihtsalt kõik üle tuua ning uued programmid avavad Microsofti faile. Samuti on võimalik Mac ja PC arvutid ühildada ettevõttesiseses kasutamises.

Valge Klaaril on mitmeid põnevaid plaane tulevikuks. Näiteks sekretäridele iOS ja Mac OS masinate murekohtade koolitus, mis on abiks ka ülemusele kui hätta peaks jääma. Hakatakse välja koolitama tehnikuid, kes saavad pakkuda Apple seadmete hooldusteenust.

Hea on teada seda, et Apple koolitusele on mõtet tulla juba enne uue seadme ostmist. Koolitustel on võimalik kasutada Valga Klaari seadmeid ning enne ostuotsuse tegemist saab niimoodi kätte parima tunnetuse, kas Apple-st saab Minu valik.

Vesteldes Valge Klaariga Apple-st, ei jäänud mainimata Steve Jobs. Ta oli revolutsionäär, kes muutis maailma ning muudab seda jätkuvalt ka täna, peale maisest elust lahkumist. Tema uudishimu ja täiuslikkuse iha on toonud uue lähenemise tehnilistesse seadmetesse ning avanud uued uksed meie igapäevastes arvuti- ja nutiseadmetes. Niisamuti soovib Valge Klaar meile pakkuda uuenduslikkust ja kvaliteeti Apple toodete ja teenustega turul.

Vaata ka Valge Klaari koolitusi

Kirjuta kommentaar