Kõik koolitused ühest kohast!

tk

Tark.ee koduleht on uuenenud!

Avaldatud: 09.09.2014 | Autor: Eero Kalm | Kommentaare: 0

Tark.ee koolitusportaal avas 2014 aasta septembris uue kodulehe.

Juba alates 2007 aastast tegutsev koolitusportaal www.tark.ee on aidanud oma tegutsemise jooksul kokku viia tuhandeid koolitushuvilisi ja neile sobivaid koolituspakkumisi.

Et olla oma külastajatele veel meelepärasem ning pakkuda paremat kasutusmugavust, oleme uuendanud oma kodulehe.

Lisaks uuele välimusele oleme lisanud mitmeid uusi funktsioone: täienenud on koolituse otsing ja lihtsustunud on koolitusele registreerimine; iga külastaja saab nüüd valida koolituste lihtsamaks võrdlemiseks lemmikuid. Lemmikuks valimise funktsioon aitab võrrelda neid koolitusi, mille vastu on huvi ning nende seast on lihtne teha lõplik valik.

Lisaks koolituste kuulutustele saab uue hoo ka meie blogi. Soovime tuua teieni uut ja huvitavat koolitusturust ja trendidest ning jagada infot, mis juba oma olemuselt on silmaringi laiendav ja hariv. Eesmärgiks on pakkuda midagi igale enesearengust huvitatud lugejale. Peatselt hakkab käima ka tark.ee uudiskiri, mis tutvustab lähemalt erinevaid koolitajaid, põnevamaid uudiseid koolitusturul ning koondab ka blogis ilmunud populaarsemaid artikleid.

Soovime teile Häid ja Arendavaid Teadmisi uuel hooajal!

Kõigi meie partnerite koolitused leiate siit: koolitused

www.tark.ee meeskond

PS. Kui Sa oled lehe pikaajaline külastaja või ka esmakordselt lehele sattunud ja soovid anda soovitusi lehe paremaks muutmise osas, siis Sinu tagasiside on väga oodatud! Kui Sul on lehe võimaluste osas ettepanekuid või soovid midagi küsida, siis palun võta meiega kindlasti ühendust

Kirjuta kommentaar