Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi
+

Lindoja Koolitus

Lindoja Koolitus
E-õppe keskkond nii kujundustarkvara põhitõdede selgeks saamiseks kui ka eksperdi tasemele jõudmiseks. Õppimiseks on programme peensusteni selgitavad õppevideod ja praktiseerimiseks juhenditega harjutused.

Minu juhendatud kursustel käib praktiliste töövõtete harjutamine koos disainiteadmiste arendamisega. Kursuste senine edukas läbiviimine põhineb minu aastatega kogunenud graafilise disaineri tööks vajalikel töövõtetel ja samuti üle kümne aasta pikkusel õpetamiskogemusel.

Kursused on välja arendatud ja harjutuste sobivust õppimiseks on testitud mitmel eelneval aastal klassiruumi tundides. Õppematerjalide koostamisel on arvestatud, et nende abil saavad õppida nii eelteadmisteta kui ka kogenumad osalejad. 

Kursustega lähemalt tutvumiseks saab vaadata koolitus.lindojadisain.ee kursuste sisu menüüst vaba ligipääsuga õppevideoid.

Lisaks koolitustele pakun tarkvara- ja disainialast konsultatsiooni.

Kohtumiseni,
Maris Lindoja, Lindoja Koolitus asutaja ja juhendaja

Firma nimi: Lindoja Koolitus OÜ
Koduleht: https://koolitus.lindojadisain.ee/
Telefon: +372 5635 4250
E-post: koolitus@lindojadisain.ee

Koolitused

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator on enim kasutatav vektorgraafika programm.

  • 16.09.2024 (36 akadeemilist tundi)    /    E-õpe, Veebikeskkond Zoom
  Hind: 560€
  Koolitaja:
  Lindoja Koolitus
 • Adobe Illustrator edasijõudnutele iseseisvaks õppimiseks

  Õppige vektorjoonistuse töövahendite ja -võtete kombineerimist vilunud kasutaja tasemel. Kursus sobib nii praktikutele, kel on vaja saada selgeks programmi tehnilised üksikasjad kui ka omaloominguga katsetajatele.

  • Tellimuskoolitus    /    E-õpe,
  Hind: 60€
  Koolitaja:
  Lindoja Koolitus
 • Adobe Illustrator põhikursus iseseisvaks õppimiseks

  Arvutigraafika on suurepärane vahend oma loovuse ja fantaasia arendamiseks!
  Kursus algab kõige lihtsamate kujunditega joonistamisest ning liigub inspireerivate näidete varal edasi graafika ja illustratsioonide maailma.

  • Tellimuskoolitus    /    E-õpe,
  Hind: 60€
  Koolitaja:
  Lindoja Koolitus
 • Adobe InDesign edasijõudnutele iseseisvaks õppimiseks

  Kui InDesign põhioskused on selged, on aeg süveneda tüpograafia ja stiilide kasutamise võimalustesse. Selle kursuse teemad on veel efektid, paranduste importimine, andmefailide kasutamine ning trükise planeerimine. Põhjalik InDesigni veebikursus, mille on koostanud kogenud disainer ja raamatukujundaja oma töö- ning koolituspraktika põhjal.

  • Tellimuskoolitus    /    E-õpe,
  Hind: 60€
  Koolitaja:
  Lindoja Koolitus
 • Adobe InDesign põhikursus iseseisvaks õppimiseks

  Põhjalik InDesigni veebikursus, mille on koostanud kogenud disainer ja raamatukujundaja oma töö- ning koolituspraktika põhjal. InDesign on asendamatu töövahend, kui on vaja disainida stiilse tüpograafia ja sisuka pildimaterjaliga väljaandeid – olgu selleks lihtsamad esitlus- ja õppematerjalid või mahukad disainiprojektid nagu raamatud ja ajakirjad.

  • Tellimuskoolitus    /    E-õpe,
  Hind: 60€
  Koolitaja:
  Lindoja Koolitus
 • Adobe InDesign põhikursus

  Põhjalik juhendatav InDesigni veebikursus, mille on koostanud kogenud disainer ja raamatukujundaja oma töö- ning koolituspraktika põhjal. InDesign on asendamatu töövahend, kui on vaja disainida stiilse tüpograafia ja sisuka pildimaterjaliga väljaandeid – olgu selleks lihtsamad esitlus- ja õppematerjalid või mahukad disainiprojektid nagu raamatud ja ajakirjad.

  • 18.09.2024 (12 akadeemilist tundi
   (Õppematerjali läbimise aeg: ~18 tundi))    /    E-õpe, Zoom veebikeskkond
  Hind: 280€
  Koolitaja:
  Lindoja Koolitus

Meie sõbrad