Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi
+

EMI EWT Ida-Lääne Koolituse AS

EMI EWT Ida-Lääne Koolituse AS on üks vanemaid mitteriiklikke koolitusettevõtteid Eestis.
2014. aasta sügisel tähistab EMI EWT oma 25-ndat tegevusaastat. Esimesena Eestis alustati väliskaubanduse õpetamisega, lisandunud on juhtimipsühholoogia, finantsjuhtimise, riigihangete õppesuunad. Samuti korraldadakse rahvusvahelisi õppereise. Käidud on kõikidel kontinentidel, kaasa arvatud Antarktika.

EMI EWT on olnud aastaid Pariisis paikneva Rahvusvahelise Kaubanduskoja (ICC) otseliige, on EMI EWT täna ICC Eesti kuldliige. Aastate jooksul on väljastatud 123 FIATA rahvusvahelise ekspedeerija diplomit.

EMI EWT on välja andnud 3 eestikeelset INCOTERMSi: 1990, 2000 ja 2010 (tarneklauslite kasutamisest müügilepingutes). Raamatud on eestindanud Tiit Tammemägi, EMI EWT kauaaegne juhataja ja ICC Eesti peasekretär.

Mida EMI EWT pakub?
EMI EWT pakub ühiskonna arenguid analüüsivaid, väärtusi loovaid ning kliendi huvisid arvestavaid kvaliteetseid koolitusi. Mõned koolituste teemad: Juhi finantskursus, Enesekehtestamine ja toimetulek manipulatsiooniga, Incoterms 2010, Tõhusate läbirääkimiste treening, Riigihanked, Projektijuhtimine jt. Üks EMI EWT staažikamaid koolitusi on Juhi finantskursus – bilanss ja raamatupidamine, mis on aastate jooksul avaliku koolitusena toimunud juba 85 korral, lisaks arvukalt sisekoolitusi.

Kõiki EMI EWT koolitusteemasid on võimalik tellida ka sisekoolitustena, kohandatult vastavalt kliendi soovile.

Firma nimi: EMI EWT Ida-Lääne Koolituse AS
Aadress: Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn
Koduleht: www.emiewt.ee
Telefon: 684 1250, 684 1251
E-post: ewt@emiewt.ee

Koolitused

 • Tarneklauslid Incoterms® 2020. Baaskursus

  Esimene profikoolitus Incotermsi uuest versioonist! Incoterms® 2020 on valmis!
  Incoterms on rahvusvahelise äri tõhusaim tööriist, aga ainult nende käes, kes seda hästi tunnevad. Head rahvuvahelist müügilepingut ei saa koostada ilma Incotermsi tarneklausleid kasutamata, Ent võimalik kasutusala on palju laiem. Incotermsi saab tõhusalt kasutada siseriiklikes müügitehingutes ning kõikjal, kus tegemist on tarnetega.

  • 25.10.2019 (1 päev (8 akadeemilist tundi))    /    Tallinn, Tammsaare tee 47 (Tammsaare Ärikeskus)
  Hind: 260€ (+km)
 • Tarneklauslid Incoterms® 2020. Profikursus.

  Esimene profikoolitus Incotermsi uuest versioonist! Incoterms® 2020 on valmis!
  Incoterms on väga vahe tarnete tööriist (välis)kaubanduses ja logistikas ainult nende käes, kes Incotermsi võimalusi väga hästi tunnevad!

  • 18.10.2019 (1 päev (5 akadeemilist tundi kontaktõppena))    /    Tallinn, Tammsaare tee 47 (Tammsaare Ärikeskus)
  Hind: 210€ (+km)
 • Tugevama argumendi võim

  Koolitus annab osalejatele täiendavaid teadmisi ning praktilisi oskusi kolme küsimusteringi lahendamiseks: kuidas seisukohti mõjusalt sõnastada ning näitlikustada, kuidas veenda kolleege ning oponente ja kuidas asju avalikkusele selgitada.

  • 24.10.2019 (1 päev)    /    Tallinn, Tammsaare tee 47 (Tammsaare Ärikeskus, Krõõda torn II korrus)
  Hind: 180€ (+km)
 • Efektiivne ajajuhtimine

  Koolituse läbiviimisel toetutakse pikaajalisele koolituse kogemusele ja kaasaegsele arusaamisele, kuidas inimene ennas juhib. Kuidas teha endas ja oma tegemistes sügavamaid muutusi ning suuta olemasoleva ajaga vajalik ära teha.

  • 21.10.2019 (8 akt)    /    Tallinn, Tammsaare Ärikeskus
  Hind: 190€ (+km)
 • Tõhusate läbirääkimiste treening

  Oskus meeldivalt ja tulemuslikult läbi rääkida on üks olulistest oskustest inimeste igapäevaelus ja sellele käesolev koolitus keskendubki.

  • 04.11.2019 (17 akt)    /    Tallinn, Tammsaare Ärikeskus, Tammsaare tee 47
  Hind: 350€ (+km)
 • Juhi finantskursus – kogu finantstõde ainult kahe päevaga!

  See on kursus tegevjuhile, juhatuse ja nõukogu liikmele, kellel on soov mõista paremini oma raamatupidajat ja leida temaga ühist keelt oma ettevõtte huvides.

  • 21.11.2019 (2 päeva)    /    Tallinn, Tammsaare Ärikeskus, Tammsaare tee 47
  Hind: 390€ (+km)
 • Juhi finantskursus – aruannete analüüs, investeeringud ja rahastamine

  Kursuse eesmärk on õppida finantsaruannetest välja lugema kogu tõde ehk saama enam infot, kui esmapilgul näha, osata selle info alusel näha ettevõtte arengut homsest kaugemale, mõista pika-ajalise kavandamise eripärasid.

  • 29.10.2019 (16 akt)    /    Tallinn, Tammsaare tee 47 (Tammsaare Ärikeskus)
  Hind: 390€ (+km)
 • Enesekehtestamine ja toimetulek manipulatsiooniga

  Kuidas seista enese vajaduste eest, samaaegselt kahjustamata teise osapoole huvisid? Koolitusel käsitletakse enesekehtestamist ehk võrdsetes suhetes olemist, manipulatsiooni olemust ja manipulaatori erinevaid mõjutamisviise. Käsitleme, kuidas inimene oma käitumist juhib ja kuidas juhtida iseenda emotsionaalset seisundit suhtlemissituatsioonides. Koolitus viiakse läbi väikeses grupis, mis annab võimaluse analüüsida näiteid elust, leida praktilisi lahendusi ja arendada argumenteerimisoskust. Osalejad saavad juurde enesekindlust ja oskust veenvamalt käituda.

  • 22.10.2019 (1 päev)    /    Tallinn, Tammsaare Ärikeskus, Krõõda torn II korrus (Tammsaare tee 47)
  Hind: 190€ (+km)
 • ICC Akadeemia sertifikaat ekspordis-impordis EIC. ICC Eesti pädevuskursus

  Rahvusvaheline veebikursus + seminarid ja töötoad auditooriumis
  Koostöös ICC Akadeemia (asub Singapuris) ja ICC Eesti-ga oleme väljatöötanud uue väliskaubanduskoolituse, milles on ühendatud parim rahvusvaheline oskusteave ja kaasaegne koolitusmetoodika ning mille läbijad saavad oma professionaalsusele rahvusvaheliselt tunnustatud tõenduse +7 EAP

  • 18.10.2019 (74 akadeemilist tundi)    /    Tallinn, Tammsaare tee 47 (Tammsaare Ärikeskus)
  Hind: 1580€ (+km)

Meie sõbrad