Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi
+

EMI EWT Ida-Lääne Koolituse AS

EMI EWT Ida-Lääne Koolituse AS on üks vanemaid mitteriiklikke koolitusettevõtteid Eestis.
2014. aasta sügisel tähistab EMI EWT oma 25-ndat tegevusaastat. Esimesena Eestis alustati väliskaubanduse õpetamisega, lisandunud on juhtimipsühholoogia, finantsjuhtimise, riigihangete õppesuunad. Samuti korraldadakse rahvusvahelisi õppereise. Käidud on kõikidel kontinentidel, kaasa arvatud Antarktika.

EMI EWT on olnud aastaid Pariisis paikneva Rahvusvahelise Kaubanduskoja (ICC) otseliige, on EMI EWT täna ICC Eesti kuldliige. Aastate jooksul on väljastatud 123 FIATA rahvusvahelise ekspedeerija diplomit.

EMI EWT on välja andnud 3 eestikeelset INCOTERMSi: 1990, 2000 ja 2010 (tarneklauslite kasutamisest müügilepingutes). Raamatud on eestindanud Tiit Tammemägi, EMI EWT kauaaegne juhataja ja ICC Eesti peasekretär.

Mida EMI EWT pakub?
EMI EWT pakub ühiskonna arenguid analüüsivaid, väärtusi loovaid ning kliendi huvisid arvestavaid kvaliteetseid koolitusi. Mõned koolituste teemad: Juhi finantskursus, Enesekehtestamine ja toimetulek manipulatsiooniga, Incoterms 2010, Tõhusate läbirääkimiste treening, Riigihanked, Projektijuhtimine jt. Üks EMI EWT staažikamaid koolitusi on Juhi finantskursus – bilanss ja raamatupidamine, mis on aastate jooksul avaliku koolitusena toimunud juba 85 korral, lisaks arvukalt sisekoolitusi.

Kõiki EMI EWT koolitusteemasid on võimalik tellida ka sisekoolitustena, kohandatult vastavalt kliendi soovile.

Firma nimi: EMI EWT Ida-Lääne Koolituse AS
Aadress: Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn
Koduleht: www.emiewt.ee
Telefon: 684 1250, 684 1251
E-post: ewt@emiewt.ee

Koolitused

 • ICC Eesti äridelegatsiooni visiit Aserbaidžaani

  Kutsume osalema Rahvusvahelise Kaubanduskoja – ICC Eesti, Aserbaidžaani äridelegatsioon-ettevõtlusreisil 29.september kuni 5.oktoober 2018!

  • 29.09.2018 (7 päeva)    /    Välismaa, Aserbaidžaan
  Hind: 1890€ (+km)
 • Profedex OÜ ettevõtjate (maaelu) õppereis Floridasse koos Kariibi mere kruiisiga

  Seekord ammutame kogemusi päikeselises Floridas. Tutvume sealsete ettevõtjate ja farmerite eluga, käime Kennedy Kosmosekeskuses ning reisi lõpetame Kariibi mere kruiisiga. Igas sadamas on sisukas ekskursioon, seega kogeme ühe reisi ajal mitut kultuuri. Põnev nagu alati!

  • 17.10.2018 (13 päeva)    /    Välismaa, Florida
  Hind: 3815€ (+km)
 • Incotermsi väärkasutused ja selguse defitsiit kui midagi viltu läheb

  Incoterms 2010 on käigus kaheksandat aastat, kuid ikka ja jälle tuleb tõdeda, et seda rahvusvahelise kaubanduse tähtsaimat tööriista tuntakse puudulikult. Tulemuseks on kaotused tarnel tekkinud arusaamatustes, topeltmaksed ühe ja sama teenuse eest jms. Praktilisi juhtumeid on piisavalt, millest õppida lahendades kaasusi seminar-töötoa vormis ehk õppida teiste vigadest!

  • 18.10.2018 (6 akt)    /    Tallinn, Tammsaare Ärikeskus (Tammsaare tee 47)
  Hind: 170€ (+km)
 • Müügioskuste treening

  Kui Sa oled töötaja, kes oma igapäevases töös suhtleb klientidega, kellele müüd tooteid, teenuseid, ideid või muud, siis käesolev treening annab Sulle kasuliku võimaluse uurida iseenda müümisprofiili ja omandada uusi teadmisi ning oskusi oma müügitehnikate arendamiseks.

  • 25.10.2018 (17 akt)    /    Tallinn, Tammsaare Ärikeskus, Krõõda torn II korrus, Tammsaare tee 47
  Hind: 330€ (+km)
 • Ekspordi tehingukaasused – õppigem teiste vigadest!

  Alustame seminar-töötubade sarja väliskaubanduskaasustest. Õppetöö toimub juhtumipõhiselt, osavõtjad lahendavad praktilisi kaasusi, saavad aktiivselt arvamusi vahetada ning kuulavad lektorite selgitusi. Kuulajal on võimalik eelnevalt pakkuda seminatil käsitamiseks kaasusi oma praktikast.

  • 18.10.2018 (42 akt)    /    Tallinn, Tammsaare Ärikeskus (Tammsaare tee 47)
  Hind: 875€ (+km)
 • Tõhusate läbirääkimiste treening

  Oskus meeldivalt ja tulemuslikult läbi rääkida on üks olulistest oskustest inimeste igapäevaelus ja sellele käesolev koolitus keskendubki.

  • 08.10.2018 (17 akt)    /    Tallinn, Tammsaare Ärikeskus, Tammsaare tee 47
  Hind: 330€ (+km)
 • Juhi finantskursus – bilanss ja raamatupidamine

  Kursus on mõeldud erineva taseme ja valdkonna juhtidele, kes oma igapäevategevuses puutuvad ühel või teisel viisil kokku rahaga ning kellele tundub, et raamatupidajate (ja teiste finantsspetsialistide) tegevuses on midagi seletamatut ja normaalsele mõistusele arusaamatut.

  • 26.09.2018 (2 päeva)    /    Tallinn, Tammsaare Ärikeskus, Tammsaare tee 47
  Hind: 390€ (+km)
 • Juhi finantskursus – aruannete analüüs, investeeringud ja rahastamine

  Kursuse eesmärk on õppida finantsaruannetest välja lugema kogu tõde ehk saama enam infot, kui esmapilgul näha, osata selle info alusel näha ettevõtte arengut homsest kaugemale, mõista pika-ajalise kavandamise eripärasid.

  • 30.10.2018 (16 akt)    /    Tallinn, Tammsaare Ärikeskus, Tammsaare tee 47
  Hind: 390€ (+km)
 • ICC Akadeemia sertifikaat ekspordis-impordis

  Rahvusvaheline veebikursus + seminarid ja töötoad auditooriumis
  Koostöös Rahvusvahelise Kaubanduskoja rahvuskomitee ICC Eestiga oleme väljatöötanud uue väliskaubanduskoolituse, milles on ühendatud parim rahvusvaheline oskusteave ja kaasaegne koolitusmetoodika.

  • 18.10.2018 (74 akadeemilist tundi)    /    Tallinn, Tammsaare Ärikeskus, Tammsaare tee 47
  Hind: 1475€ (+km)

Meie sõbrad